Кандидатура за Админ в [Shop][Respawn] WellYou-BG.COM D2 #1

Кандидатурите са Отворени!!
Аватар
Автор на темата
PeaHuMuPaM
Потребител
Потребител

Мнение

1. Вашето име? - Адриан
2. На колко години сте? - 35
3. Вашето име в играта? - PeaHuMuPaM
4. Връзка за вас (Skype, Discord)? -По скоро социални мрежи.
5. Защо искате да станете администратор? - Имам опит и смятам, че ще съм полезен. Не използвам правата за лигавщини и отдавна пораснах за да ги правя
6. От колко време играете в сървъра? - Около седмица, но не пропускам вечер без да поразцъкам
7. Имате ли опит като сървър администратор? - Да.
8. Различавате ли добрия играч от хакер? - Да, разбира се!
9. В кой сървър искате да станете сървър администратор? -[Shop][Respawn]WellYou-BG.com D2 #1
Последно промяна от PeaHuMuPaM на Нед Апр 25, 2021 9:59 am, променено общо 1 път.
Аватар
ivailooo98
Сървър Админ
Сървър Админ

Мнение

Влизаш от много скоро, играеш само от седмица, а и активността ти е на средно ниво и вече кандидатура за админ пускаш... поиграй повече и тогава пусни, гласувам с против.
Аватар
Автор на темата
PeaHuMuPaM
Потребител
Потребител

Мнение

ivailooo98 написа: Пет Апр 16, 2021 12:47 pm Влизаш от много скоро, играеш само от седмица, а и активността ти е на средно ниво и вече кандидатура за админ пускаш... поиграй повече и тогава пусни, гласувам с против.
Съгласен съм, навремото имах собствени сървъри и не бих дал и аз права на някой, който не познавам и не съм виждал, но като цяло кандидатурата не ми е за да се правя на "Велик" а заради:
viewtopic.php?f=27&p=494&sid=50c53b2daf ... ea958#p494
30 минтути играх (ако може да се нарече игра) с този жалък ... да не казвам по натам.