Предложете нов сървър

Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

Тъй като хостинга на awp respawn и zombie сървъра не е никак сериозен, ще сменим хоста със друг и може би ще сменим мода на AWP Only сървъра.Тъй като няма интерес към този тип сървъри сме принудени да го спрем. Предложете какъв сървър да пуснем на негово място. Както и обмислям 3 нови варианта: Classic с ретро мапове / HNS Floppytown Only / Gungame mod. Моля гласувайте във темата за да знаем какво решение да вземем.
Аватар
iPhone
Потребител
Потребител

Мнение

Аз съм за Classic с ретро мапове, не ми изглежда да има много из българското community, и мисля, че ще се хареса от играчи
Изображение
Изображение
Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

iPhone написа: Съб Апр 25, 2020 12:58 pm Аз съм за Classic с ретро мапове, не ми изглежда да има много из българското community, и мисля, че ще се хареса от играчи
Абсолютно ! Има много където се водят уж retro... но нямат нищо общо със това. Нека да видим какво ще кажат и другите.
Аватар
ReFLeX
Потребител
Потребител

Мнение

Идеята за Classic с ретро мапове, лично на мен ми харесва и давам вота си за този мод. Би се отличавал от другите Classic сървъри и мисля, че ще се хареса на играчите.
Изображение
Аватар
Rekkles
Потребител
Потребител

Мнение

Classic е добре аз съм навит за него но защо не оставиме и зомбито?
Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

Зомбито остава просто ще сменят ай-пи адреса му, ще ви информираме когато го сменят.

Решението е взето!