Предложеине за sms услуги

Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

Здравейте. Мисля, че вече е време да пуснем SMS услуги, които ще са на по-ниски цени от конкуренцията и ще предлагаме повече привилегии. Разбира се ще действаме без смс система от която да взимаме ние парите, а точно обратното. Ще изготвя тема във която ще опиша цените и какво ще получи клиента негово величество. Предлагам да се направят Админ модели на клиентите със които ще се различават от обикновените играчи + Шапки със специално /hats меню.

!
Това предложение НЕ важи за класик сървъра.
Аватар
The Void
V.I.P Потребители
V.I.P Потребители

Мнение

Jokera написа: Вто Май 05, 2020 3:09 pm
Здравейте. Мисля, че вече е време да пуснем SMS услуги, които ще са на по-ниски цени от конкуренцията и ще предлагаме повече привилегии. Разбира се ще действаме без смс система от която да взимаме ние парите, а точно обратното. Ще изготвя тема във която ще опиша цените и какво ще получи клиента негово величество. Предлагам да се направят Админ модели на клиентите със които ще се различават от обикновените играчи + Шапки със специално /hats меню.

!
Това предложение НЕ важи за класик сървъра.
Харесва ми предложението , но няма ли да е по -добре да се пусне смс система ?! :roll:
Иначе съм ЗА

Точно смс системата ще помогне доста в събирането на средства за подпомагане на веригата (мое мнение) .
Аватар
Gmilanov
Администратор
Администратор

Мнение

За сега целим парите да отиват за реклами, за да напълнят сървърите и да се посещават редовно.

След това по напред във времето ще добавим и система, която ще си зареждате профила най вероятно чрез PayPal, понеже от смс отива голям процент за фирмата , която предлага тази услуга.