Какво ще кажете?

Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

Предложението се отнася само за хората част от (wellyou-bg).

Искам да знам какво значат думите "екип" и "сплотеност" ?
Нещо май не съм наясно със това?! Тук във този екип виждам много хора които показват безразличие/безхаберие, дано ме разбирате какво искам да кажа. Не искам някой да остане обиден, но няма как от екип със 6-7 момчета само 2-3 да правят каквото и да било за wellyou-bg. Ще си позволя да напиша тема тук във форума вместо да я спестя и да ви пиша лични съобщения. Отправям се директно към главния Администратор @Gmilanov. Предложението ми е следното: Щом ние можем да плащаме за реклами,хостинг,домейни и т.н. така и другите хора от екипа трябва да вложат някой лев! Всеки знае на тези трудни времена, че да имаш верига е скъпо удоволствие ;) . Аз си мисля, че всекиму може да отдели 5 лв в края на месеца и да се вложат за реклами на сървърите/сайта.
Аватар
iPhone
Потребител
Потребител

Мнение

Съгласен, така ще има и реклами които привличат и български играчи, не само тези от буустовете. Също, може и да се намерят повече сървър админи, които да помагат. ;)
Изображение
Изображение
Аватар
Gmilanov
Администратор
Администратор

Мнение

Здравейте, съгласен съм с това което казва @Jokera .

И аз мисля ,че всеки от екипа може да отдели по 5-10 лева месечно за развитието на веригата ,за да се правят реклами , бустове и т.н.
Не да посещават форума за да види дали някой е писал в темата да броим до 2000,и да пусне тема със числото което следва.
Както каза колегата @Jokera си разделяме разходите по проекта, но трябва помощ и от другите колеги ,така ще можем да увеличим и количестово сървъри да има разновидност .

Ще изчакам да пишат и останалите от екипа, за да кажат какво мислят ,но аз мисля че сумата не е голяма и всеки от екипа може да си я позволи ,за каквато и да е раклама свързана със проекта wellyou-bg.com.
Аватар
The Void
V.I.P Потребители
V.I.P Потребители

Мнение

Съгласен съм с теб колега! Всичко е въпрос на организация.
Аватар
Автор на темата
Jokera
Потребител
Потребител

Мнение

Надявам се никому не съм засегнал, но наистина малко дотягат тези реклами. Нека изчакаме и другите да видим какво ще кажат.

колегата @Rekkles се губи
Аватар
SØɄⱠ_VîŞⱧ•Ɏ₮
Глобални модератори
Глобални модератори

Мнение

И аз съм съгласен!
Аватар
Gmilanov
Администратор
Администратор

Мнение

Здравейте , темата се заключва и отива в архив.
След като някой буустне даден сървър да пише в темата дарение кой сървър е буустнал.

Относно колегата @Rekkles той се занимава със гта сървъра , който е общ проект и там също има разходи.

Утре е офицялното пускане на сървъра , и със сигурност ще бъде добавена новина за информация от него.